Ах, Амстердам! У кожного напевно це місто викликає свої асоціації і, можливо, навіть спогади. Я була там вперше, і хотіла дізнатися його справжнім, а не туристичним.

Кожен турист робить вибір маршруту інтуїтивно, але спирається зазвичай на якісь свої внутрішні критерії. Для мене було цікаво місце, куди ходять місцеві жителі. Так вдалося потрапити в затишний сирний дім “Tromp”. Хоч це місто має безліч різного типу сирних магазинів, але частіше за все вони спеціалізуються на місцевих голландських сирах по типу Гауда.

Сырный дом Tromp, Амстердам

КОЛОРИТ І ПІДХІД СИРНОГО ДОМУ TROMP

Локація розташована не на центральній вулиці, а трохи в глибині спального району. І потрібно дійсно бути місцевим жителем, щоб знати, як туди дістатися. У самому будинку мене підкорили продавці, а точніше дві милі жінки за 60. Одна з них трохи володіє англійською, а друга каже тільки на місцевому діалекті. Зверніть увагу, адже це не просто так. Для місцевих городян дуже важливо поговорити не тільки про погоду, а й обговорити останні новини району і тд. Жінки дуже милі! Спокійно, з щирою турботою вони поставилися до моїх численних питань і величезній цікавості.

У магазині строго контролюють температуру, яка не перевищує + 14 градусів. Крім місцевих сирів консультанти пропонують також сири з інших країн Європи: Іспанія, Італія, Франція, Швейцарія. Асортимент вражаючий! Уважно орієнтуються на потреби та побажання постійних клієнтів. Правда, це приємно?

Варто відзначити, що в цьому сирному будинку можна знайти все необхідне до сиру: вино, різні види гірчиці, горіхи, антіпасті і тп. На моє запитання, яким місцевим сиром в своєму асортименті пишаються, жінки показали сир з півдня Голландії «Brabants Blauw”.

ПОВАГА І ОСОБЛИВОСТІ

Увагу привернув сир, з так званим дефектом здуття і наявності тріщини, і про це я теж вирішила запитати. На моє запитання про якість продавець чесно відповіла: «Так, сир з дефектом. Але є такі покупці, які спеціально беруть трохи неякісний сир. Ціна на його аналог чудової якості відрізняється, та й на смак він не дуже … ». Мені стало цікаво, і я теж зважилася спробувати. Дійсно, смак такого сиру виявився кисло-гірким. Але важливим залишається той факт, що продавці про це говорять не соромлячись.

Якщо ви хочете спробувати не тільки місцевий продукт, а й інші види сирів, доповнити все приємною бесідою, то вам неодмінно потрібно потрапити в сирний будинок Tromp.

Сир з дефектом

P.S: Купила у них сир з овечого молока, і попросила нарізати з собою, щоб в парку перекусити. Так ось: слайса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *