ProCheese – це об’єднання людей та бізнесів, які живуть і цікавляться сиром та підтримують ідею розвитку культури споживання сиру в Україні. Наша спільнота бажає знати proCHEESE все. Ми бажаємо розказати про неймовірні сирні тренди та запропонувати свої. Ми створюємо стиль Вашого смаку… Ми – спільнота поціновувачів сиру!

За нашими плечима більше 20 років досвіду роботи з сиром від кращих європейських виробників. В асортименті нашого магазину представлені найрізноманітніші товари відомих торгових марок. Ми сподіваємось, що у нас кожен зможе знайти продукцію виходячи зі своїх смаків і потреб.

“Я дуже ціную час, проведений з близькими. Тому не дивно, що я так насолоджуюсь нашими сирними вечорами, які проводжу з великою родиною ProCheese. Особлива насолода бачити, як учасники готують у колі близьких чи друзів та розділяють з усіма цю теплу атмосферу”. 

ОКСАНА ЧЕРНОВА

Сирна експертка та тренерка ProCheese Academy

Чому ми

Безпечна доставка

Доставка здійснюється за допомогою власної служби “Фреш Логістика” із дотриманням температурного режиму та цілісності кожного замовлення.

Персональна консультація

Ваш персональний помічник у світі сирів. Наші консультанти або учасники спільноти в соцмережах дадуть відповідь на ваші запитання.

Широкий асортимент

Більш ніж 50 видів сирів. У нас представлені товари відомих європейських торгових марок. Ми пропонуємо нашим клієнтам лише найкращі сири.

Наша команда


Дарина Нікішаєва
Менеджерка з прийому замовлень

  Телефон: +380673230890
  Email: zakaz2@procheese.ua

  Тетяна Головіна
  Менеджерка по роботі з клієнтами

   Телефон: +380670119311
   Email: zakaz@procheese.ua